Select Page

Tervendav jalahoolitsus

Tervendav jalahoolitsus

Hind alates: 61,00

Tervendav jalahoolitsus pakub sulle ideaalse võimaluse leevendada erinevaid jalalaba vaevusi ja parandada üldist jalalaba tervislikku seisundit. Meie professionaalsed jalahoolitsuse spetsialistid hindavad visuaalselt jalalaba seisundit ning koostöös sinuga leiavad just sulle sobivad lahendused.
Hoolitsuse alguses naudid lõõgastavat jalavanni, mis mitte ainult ei puhasta, vaid ka pehmendab nahka. Seejärel lõigatakse küüned ning vajadusel töödeldakse paksenenud küüneplaati õhemaks. Küünenahad lükatakse tagasi, küünevallid puhastatakse ning eemaldatakse surnud naharakud. Nahapaksendeid töödeldakse ja lihvitakse siledaks. Jalalabad kooritakse, eemaldades surnud naharakud, mille tulemusel paraneb naha seisund, jättes jalad siledaks ja hooldatuks
Lisaks tavapärastele jalahoolitsuse etappidele pakume lahendusi erinevatele jalalaba vaevustele
• Konnasilma ehk sarvestunud nahapaksendi puhul teostame puhastamise ja korrigeerimise ning selgitame välja surve- ja hõõrdepunktide tekke põhjused, et saaksid tulevikus neid vaevusi vältida.
• Soolatüüka ehk viirusliku päritoluga ebatasase tiheda näsadega moodustise korral puhastame ning kauteriseerime töödeldud pinna hõbenitraadi aplikaatoriga. See meetod soodustab nahakahjustuse paranemist, aidates vabaneda tüükast. Selgitame moodustise teket ja põhjuseid ning anname soovitusi ennetamiseks ning vältimiseks.
• Sissekasvanud küüne ehk küünevalli põletikulise seisundi puhul, kui küüneserv on kasvanud naha sisse, puhastame valuliku küünevalli ning korrigeerime küünenurga. Kasutame tamponeerimismaterjali, et aidata küünevallil terveneda ning muuta küüne kasvu suunda. Lisaks selgitame ja nõustame sind sissekasvanud küünte tekkepõhjuste ning ennetusmeetmete kohta.
Hoolitsuse viimases etapis kreemitatakse jalad rikkalikult niisutava ning kaitsva kreemiga.
Las meie jalahoolitsuse eksperdid võtavad enda hooleks sinu jalalaba tervise ja heaolu!

Broneeri aeg juba täna ning naudi terveid jalgu.

Teenuse saajaVali teenuse aeg

Vabu aegu ei leitud