Select Page

Mudavann Himaalaja soolaga

Mudavann Himaalaja soolaga

Hind alates: 21,00

Mudavann avaldab organismile mitmekülgset toimet. See mõjutab mehhaaniliselt ja termiliselt nahka, nahapoorid laienevad ning naha kaudu imenduvad nii mudas kui ka Himaalaja soolas sisalduvad organismile kasulikud toitained, mikroelemendid, mineraalained. Vanni mõjul paraneb keha hapniku omastamine.
Hoolitsusel kasutatakse järvemuda, mis on rikkaliku mineraalainete sisaldusega ning toitainerikas. Muda tasakaalustab ja ergutab bioloogilisi protsesse, on võimas antioksüdant. See soodustab ainevahetust ning viib kehast välja kahjulikke jääkaineid, intensiivistub valkude, DNA ja RNA ainevahetus. Soe muda aitab kaasa sügavamate kudede soojenemisele ja sooja hoidmisele. Organismis tekib üldine vereringe ja ainevahetuse kiirenemine, paraneb kudede verevarustus.
Himaalaja soolal on omadus viia organismist vanad soolad ja toksilised ained. Rikastab keha bioloogiliselt aktiivsete ja rakkude poolt lihtsalt omastatavate mineraalidega, koostises 82 erinevat mineraali, nende hulgas näiteks raud, kaalium, magneesium, naatrium, kaltsium, vask, tsink.

Hoolitsuse kestus 20 minutit.

Teenuse saajaVali teenuse aeg

09:00
11:45
12:15
13:15
13:45
14:15
15:30
16:00
16:30